Kdo jsme | FFK Legal

Kdo jsme

Vnímáme potřeby. Chápeme souvislosti. Boříme překážky.

Jsme malý tým s velkou vizi a širokou sítí spolupracovníků, a to nejen z řad specializovaných právníků, ale z většiny oborů, které na právní poradenství navazují jako jsou daně, znalecké služby, překlady nebo mediální komunikace. Máme tah na branku, jako tým držíme při sobě a věříme, že právě proto dosahujeme nejlepších výsledků. Stejně úzkou spolupráci jako v rámci naší kanceláře se vždy snažíme mít i s našimi klienty.

Nejužitečnější jsou totiž podle nás řešení problémů, která jsou založena na znalosti klienta a zasazená do souvislostí, a to nejen právních, ale i ekonomických a dalších. Připravit právní řešení bez souvislostí je totiž stejné jako obléknout se, aniž byste věděli, jestli je venku –20 stupňů nebo +30 stupňů. Můžete vyladit detaily, ale je velká pravděpodobnost, že výsledek nebude fungovat.

Vždy se nejprve snažíme s klientem zcela vyjasnit jeho záměry. Pokud totiž není jasný cíl, není k němu ani cesta. K dosažení požadovaného výsledku potom dokážeme věc zkoumat z různých úhlů, zohlednit všechny právní aspekty a nabízet kreativní právní řešení.

„Chceme klientovi rozumět a chceme, aby on rozuměl nám“

Snažíme se dělat věci jednodušší, ne složitější. S klienty jednáme otevřeně, snažíme se jim vysvětlit, co od nás mohou očekávat, jak bude probíhat naše spolupráce a srozumitelně prezentovat její výsledky. Chceme, aby se klienti mohli soustředit na své priority a neztráceli čas čtením nesrozumitelných textů.

Jsme moderní a zaměření na vysokou úroveň klientského servisu.

Technologie považujeme za nedílnou součást našeho každodenního života a jsme přesvědčení, že ani v tak tradičním odvětví jako je advokacie nelze dnes služby bez moderních technologií poskytovat efektivně. Současně věříme, že ani sebelepší právní služba nezanechá v klientovi dobrý pocit, pokud není doprovázena minimálně stejně dobrým servisem.

Spojte se s námi

Informace o zpracování osobních údajů jsou k dispozici zde

FFK Legal

advokátní kancelář, s.r.o.


info@ffk-legal.cz

+420 724 324 299

Sídlo

Josefa Lady 2106/1

434 01 Most


Pobočka:

Slezská 949/32

120 00 Praha 2