Koupě nemovitosti | FFK Legal

Koupě nemovitosti

Kupujete dům, byt nebo jinou nemovitost? Jedna špatná smlouva může při této, často životní, investici znamenat hodně problémů. Nechte si rychle a jednoduše zkontrolovat smlouvu on-line.

Zkontrolujeme smlouvu on-line

Nahrajte smlouvu o převodu nemovitosti do našeho on-line formuláře. My ji zkontrolujeme, upozorníme vás na nedostatky a rizika a doporučíme vám potřebné úpravy a další postup. Výsledek dostanete nejpozději do 5 pracovních dnů nebo expresně do 2 pracovních dnů. Vše jednoduše z domova a za jasně stanovených podmínek.

Výsledkem kontroly je revizní protokol a revidovaná smlouva

Revizní protokol obsahuje hodnocení rizik a nedostatků smlouvy i samotné nemovitosti a doporučení, jak nedostatky odstranit nebo jak dále postupovat. Protokol je zpracován přehledně a srozumitelně. Ve smlouvě jsou navrženy úpravy v režimu sledování změn a v případě potřeby jsou zařazeny vysvětlující komentáře. Po dodání revizního protokolu může následovat telefonická konzultace, při které vám vysvětlíme všechny případné nejasnosti.

To vše za předem danou fixní cenu 4 900 Kč při dodání do 5 pracovních dnů nebo 6 900 Kč při dodání do 2 pracovních dnů. Při kontrole více než jedné smlouvy současně vám učiníme individuální nabídku.

Jak to probíhá?

  1. Vyplníte objednávkový formulář, sdělíte nám podstatné informace o smlouvě, pokud je to třeba, nahrajete samotnou smlouvu, příp. další s ní související dokumenty a odešlete formulář .
  2. My vám e-mailem potvrdíme vaši objednávku a termín dodání.
  3. E-mailem vám doručíme revizní protokol a revidovanou smlouvu a také fakturu, kterou následně uhradíte.

Mít jistotu při koupi nemovitosti nebylo nikdy jednodušší

4.900 Kč

do 5 pracovních dnů

Nahrajte vaši smlouvu

Vyberte jeden nebo více souborů:*
Expresní dodání do dvou pracovních dnů (+ 2.000 Kč)
Informace o zpracování osobních údajů jsou k dispozici zde
Poučení pro spotřebitele je k dispozici zde