Právní služby pro e-commerce | FFK Legal

E-commerce

Aplikujeme právo v elektronickém světě

Ať provozujete e-shop, uvažujete o jeho rozjezdu nebo na internetu podnikáte v B2B segmentu, pomůžeme vám překonat všechny nástrahy, které internetové podnikání přináší.

Obchodní podmínky

…aby vás podržely za každé situace

Zpracujeme obchodní podmínky, reklamační řád a další dokumenty tak, aby přesně odpovídaly vašim potřebám. Připravíme nebo zkontrolujeme smlouvy s vašimi obchodními partnery a upozorníme vás na problematická místa nastavení vašich obchodních vztahů.

Ochrana osobních údajů, newslettery, cookies

…ať nikdo nemá důvod vás označit za spammery

Zanalyzujeme zpracování osobních údajů, k němuž dochází nebo bude docházet při fungování vašeho e-shopu nebo jiného internetového projektu, a to včetně otázky rozesílání newsletterů a obchodních sdělení a připravíme pro vás dokumenty informující o ochraně osobních údajů a cookies.

Právní audit

…až 80 % internetových podnikatelů nějakým způsobem porušuje nějaké právní předpisy, nejděte s davem – jde špatným směrem

Zajistíme pro vás analýzu všech povinností, které musíte při svém internetovém podnikání plnit a navrhneme kroky potřebné k tomu, abyste s těmito povinnostmi byli v souladu. V případě legislativních změn vás včas upozorníme, abyste se na ně mohli s předstihem připravit.

Převody domén

…ať nakonec nezůstanete bez domény i bez peněz

Zařídíme vše potřebné pro nákup nebo prodej domény včetně přípravy smluvní dokumentace, komunikace se zájemcem o koupi nebo prodej a komunikace s registrátorem.

Duševní vlastnictví

…aby vás o váš nápad někdo jen tak nepřipravil

Pomůžeme vám s vyřešením vztahů k autorským dílům včetně případné přípravy nebo revize licenčních smluv k jejich užívání. Také vám poradíme s výběrem vhodného typu ochranné známky a zajistíme vše potřebné pro její registraci, aby byla co nejlépe chráněna vaše značka.

Spojte se s námi

Informace o zpracování osobních údajů jsou k dispozici zde

FFK Legal

advokátní kancelář, s.r.o.


info@ffk-legal.cz

+420 724 324 299

Sídlo

Josefa Lady 2106/1

434 01 Most


Pobočka:

Slezská 949/32

120 00 Praha 2